mod_vvisit_counterΠρηγούμενος μήνας19424

Αρχική Εκδηλώσεις ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

Αγαπητοί γονείς,

Επικοινωνούμε και πάλι μαζί σας, με στόχο να σας πληροφορήσουμε για θέματα του σχολείου μας.

1) Την Τετάρτη 23/12/2015 οι μαθητές με τους καθηγητές τους θα εκκλησιαστούν στον Ιερό Ναό των Αγίων Θεοδώρων και στη συνέχεια θα παρακολουθήσουν τη Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του σχολείου μαζί με τους γονείς που επιθυμούν να παρευρεθούν. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 11.15 με τα λεωφορεία.

2). Σας ανακοινώνουμε επίσης ότι μετά τη Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση και ώρα 11.00 έως 12:30 καλείστε  για ενημέρωση σε θέματα λειτουργίας του σχολείου, απουσιών, συμπεριφοράς μαθητών και επίδοση βαθμολογίας Α΄ τριμήνου για τους μαθητές του Γυμνασίου.

Από τη Διεύθυνση και το Σύλλογο Διδασκόντων του Σχολείου