Αρχική Δραστηριότητες Διακρίσεις μαθητών

Διακρίσεις μαθητών

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Μουσικού σχολείου Λάρισας συγχαίρουν θερμά τους μαθητές τους που διακρίθηκαν  στον Πανελλήνιο και Παγκύπριο  Διαγωνισμό Σαξοφώνου, ο οποίος πραγματοποιήθηκε το Σάββατο και την Κυριακή (30-31-Ιανουαρίου 2021)  διαδικτυακά, λόγω των μέτρων για την πανδημία.

Τους μαθητές προετοίμασε άρτια ο καθηγητής  σαξοφώνου και μαέστρος της BigBand του Μουσικού Σχολείου Λάρισας, κ. Νίκου Βασιλάκης.

Στον διαγωνισμό διακρίθηκαν οι:

Οικονόμου Θωμάς        1ο Βραβείο  - Β’ κατηγορία

Βασιλείου Βασίλειος      2ο Βραβείο   -   Β ’ κατηγορία