Αρχική Δραστηριότητες «Το Χαμόγελο του Παιδιού»

Αγαπητά μας παιδιά, αγαπητοί γονείς,

η  Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Μουσικού Σχολείου Λάρισας  σας ευχαριστεί και σας συγχαίρει για την μεγάλη και άμεση ανταπόκρισή σας στη συγκέντρωση τροφίμων για τη φιλανθρωπική οργάνωση «Το Χαμόγελο του Παιδιού».

Για μια ακόμη φορά, αποδείξατε την κοινωνική σας ευαισθησία , αλληλεγγύη και ενσυναίσθηση.

Η πράξη σας αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση και μας κάνει πραγματικά υπερήφανους.

Σας ευχόμαστε καλές γιορτές με υγεία !!!