Αρχική Δραστηριότητες ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ

ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΙΝΩΝ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΦΙΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Οι επιτυχίες  δικαιώνουν κάθε χρόνο τις προσπάθειές μας.

Το βραβείο Γυμνασίου  κατέκτησε το σχολείο μας στον διαγωνισμό Αφίσας για τον Ιπποκράτη στη Λάρισα.

Τα βραβεία που απονεμήθηκαν:
Το βραβείο Νηπιαγωγείου στην αφίσα του 3ου Νηπιαγωγείου Λάρισας ( υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί : Παναγιώτα Παναγιώτου και Ελευθερία Καρανίκα).
Το βραβείο Δημοτικού στην αφίσα του 16ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας (υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί : Αθανασία Γκιτέρσου και Θωμάς Μανώλης).

Το βραβείο Γυμνασίου στην αφίσα του Μουσικού Σχολείου Λάρισας (υπεύθυνη εκπαιδευτικός : Ιφιγένεια Σδούκου).

Συγχαρητήρια στη συνάδελφο κα Σδούκου και  στις μαθήτριές μας, Ευπραξία Παπαμανώλη, Αριάδνη Οικονόμου, Χρυσή Μάμμου και Μαρία Πισπιρίκου (α2 Γυμνασίου).

Είμαστε υπερήφανοι για την προσπάθειά σας.

Η οικογένεια του Μουσικού Σχολείου