Αρχική Δραστηριότητες Χριστουγεννιάτικα κάλαντα

Χριστουγεννιάτικα κάλαντα από κάθε γωνιά της χώρας άκουσαν, μέσω διαδικτύου, ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης Λαρίσης και Τυρνάβου κ. Ιερώνυμος, ο Δήμαρχος Λαρισαίων κ. Καλογιάννης Απόστολος, ο περιφερειακός διευθυντής εκπαίδευσης Θεσσαλίας κ. Δοδοντσάκης Γεώργιος, η διευθύντρια διεύθυνσης δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Λάρισας κ. Ζιάκα Βασιλική, ο διευθυντής και οι καθηγητές του σχολείου.

Τα κάλαντα έψαλαν με πρωτοβουλία τους οι μαθητές του σχολείου μας Βαλδούμα Χλόη, Βαρδακάρη Κατερίνα, Δημοβέλης Μάριος, Δημοβέλης Χάρης, Θεωδοροπούλου Λαμπρινή, Καραστέργιου Ζωή, Κόρδα Χρύσα που συνδέθηκαν από τα σπίτια τους όπως ακριβώς κάνουν το μάθημα στην ψηφιακή τάξη τους τελευταίους μήνες, λόγω των πρωτόγνωρων συνθηκών της πανδημίας COVID-19.

Τους ευχαριστούμε!!!!!