Αρχική Εργασίες Μαθητών LarissaMusicSch.News

Και εγένετο!!!!!!!!! LarissaMusicSch.News !!!!!!!!!

Στον εκπαιδευτικό χώρο υπάρχουν αστείρευτες δυνάμεις που έχουν πολλά να προσφέρουν στο σχολείο του «αύριο», που μπορούν να δώσουν νέα πνοή και να συμβάλλουν στην ποιοτική αναβάθμιση του εκπαιδευτικού μας συστήματος.

Η LarissaMusicSch.News πιστεύουμε πως είναι ταγμένη να υπηρετήσει αυτή την προσπάθεια παραδίδοντάς μας το 1ο τεύχος της, ένα τεύχος με εξαιρετικά άρθρα, φωτογραφίες και σκίτσα!

Αγαπητοί συνάδελφοι της συντακτικής ομάδας, αγαπητοί μαθητές που αρθρογραφείτε, Καλή Επιτυχία στο ξεκίνημά σας.

Θα είμαστε δίπλα σας κάθε στιγμή για να σας στηρίζουμε, γιατί το Μουσικό Σχολείο  παρέχει  με βέλτιστο τρόπο όλα τα απαραίτητα στοιχεία που θα έπρεπε κάθε σχολείο να δίνει στους Μαθητές του, προκειμένου να συμβάλλει στη διαμόρφωση καλλιεργημένων  και σωστών  προσωπικοτήτων.

Καλή ανάγνωση!

Ο Διευθυντής.