ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΤΗΣ Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας εκφράζουμε θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας της Γ΄ Λυκείου για την προσπάθειά τους σε αυτήν την εξαιρετικά δύσκολη σχολική χρονιά.

Καταφέρατε να δώσετε τον καλύτερό σας εαυτό αντιμετωπίζοντας με ψυχικό σθένος και επιμονή τις πρωτόγνωρες και δύσκολες καταστάσεις , που προκάλεσε ο Covid-19.

Στο νέο σας ξεκίνημα, οι ευχές όλων μας συνοδεύουν τις προσπάθειές σας για ένα όμορφο και δημιουργικό μέλλον.

Να έχετε ορόσημο στη ζωή σας ότι τίποτα δεν σας χαρίζετε αλλά όλα κατακτιούνται με θέληση και εντιμότητα.

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!