We have: 26 guests, 2 bots online

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Οι κατατακτήριες εξετάσεις για την πλήρωση κενών θέσεων θα διενεργηθούν την
Παρασκευή 24 ΣΕΠΤ. 2021, στις 09.00 π.μ.

Οι γονείς/ κηδεμόνες μπορούν να προσέρχονται
έως και 23/9 για την υποβολή της αίτησής τους επισυνάπτοντας συγχρόνως αποδεικτικό μονίμου κατοικίας.

Η προσέλευση των μαθητών θα γίνει με βεβαίωση αρνητικού self test ή βεβαίωση εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης 15’ λεπτά νωρίτερα.

Οι κενές θέσεις ανά τάξη είναι:   Α΄ Λυκείου 11 - Β΄ Λυκείου 06 - Γ΄ Λυκείου 09.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα προστασίας και ασφάλειας σύμφωνα με τις οδηγίες του ΕΟΔΥ λόγω πανδημίας.