mod_vvisit_counterΣύνολο1201219

We have: 23 guests, 1 bots online

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες ,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η γραπτή (C.D.) και   προφορική αξιολόγηση των υποψηφίων για την εισαγωγή τους στην  Α΄Γ/σίου του Μουσικού Σχολείου Λάρισας  του σχολικού έτους 2022-23 θα αρχίσει την Πέμπτη 16/06/2022.

Σας προσκαλούμε λοιπόν, την Τρίτη 07/06/20222 και ώρα 18:30, στην  προσομοίωση της αξιολόγησης των υποψηφίων μαθητών  η οποία θα  πραγματοποιηθεί από καθηγητές του  σχολείου μας.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Συνιστάται η παρουσία ενός μόνο γονέα –κηδεμόνα καθώς και η χρήση προστατευτικής  μάσκας σε όλους τους εσωτερικούς χώρους του σχολείου μας.