mod_vvisit_counterΧθές1922

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Διεύθυνση & ο Σύλλογος των καθηγητών του Μουσικού Σχολείου Λάρισας σας προσκαλούν στην ημερίδα που διοργανώνει το Σχολείο στις 17 Δεκεμβρίου 2014, ημέρα Τετάρτη & ώρα 5 μ.μ, στο αμφιθέατρο του Μουσικού Σχολείου.

Οι εισηγήσεις της ημερίδας θα είναι σχετικές με την οργάνωση και τη λειτουργία του Μουσικού Γυμνασίου & Λυκείου Λάρισας.

Εισηγητές της ημερίδας:

-Παπαπαναγιώτου Ξανθούλα, Σχ. Σύμβουλος Μουσικών Θεσσαλία. Θέμα: «Μουσική και Συναισθηματική Νοημοσύνη». Διάρκεια 15΄.

-Γαλάνη Νίνα, Υπεύθυνη ΚΕΣΥΠ της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ν. Λάρισας. Θέμα: «Δομή & Λειτουργία του Νέου Λυκείου». Διάρκεια 15΄.

-Καστανίδου Σοφία, Υπεύθυνη ΣΣΝ της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ν. Λάρισας. Θέμα: «Οικογένεια & Σχολικές εξετάσεις». Διάρκεια 15΄.

-Αναγνωστόπουλος Σωτήριος, Διευθυντής του Μουσικού Σχολείου. Θέμα: «Λειτουργία του Μουσικού Σχολείου».

Συζήτηση.