mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα1956

We have: 32 guests, 1 bots online

Αρχική Εκδηλώσεις Εορτασμός της 28ης Οκτωβρίου

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Λαμβάνοντας όλα τα κατάλληλα μέτρα ασφαλείας και προφύλαξης μαθητών και εκπαιδευτικών για την αποφυγή συγχρωτισμού και σύμφωνα με τις οδηγίες της Διεύθυνσης Δημόσιας Υγείας του Υπουργείου Υγείας και του Ε.Ο.Δ.Υ, σας γνωρίζουμε ότι αύριο Τετάρτη 27 /10/ 2021  θα πραγματοποιηθεί η  εκδήλωση  για τον εορτασμό της 28ης Οκτωβρίου 1940  στο κάθε τμήμα και όχι στο Αμφιθέατρο.

Οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά με τα λεωφορεία το πρωί  (8:00 π.μ) και θα επιστρέψουν στις 10:15 π.μ