We have: 4 guests, 2 bots online

Αρχική Εκδηλώσεις Ανοιχτή πρόσκληση στους ποιητές της πόλης μας

Ανοιχτή πρόσκληση στους ποιητές της πόλης μας

Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ποίησης, το Μουσικό Σχολείο Λάρισας διοργανώνει εκδήλωση με θέμα «Η  Ποίηση συναντά τη Μουσική». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Αμφιθέατρο του Σχολείου την Τετάρτη 3 Απριλίου 2019 στις 10:30 π.μ

Η οικογένεια του Μουσικού Σχολείου απευθύνει ανοιχτή πρόσκληση στους ποιητές της πόλης μας που διαθέτουν δημοσιευμένο ποιητικό έργο να συμμετέχουν στην εκδήλωση,με στόχο τη γνωριμία των μαθητών μας με την ποιητική δημιουργία και την πολιτιστική παραγωγή του τόπου μας.

Τηλ. Επικοινωνίας: 2410627121. e-mail:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.