it's TIME to ACT

mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα19244

Σημαντική διάκριση για το Σχολείο μας σε διαγωνισμό της Ιεράς Μητρόπολης Λαρίσης και Τυρνάβου. Συγκεκριμένα, οι μαθητές της φετινής Α΄ Τάξης του Λυκείου Κωνσταντίνος Σαμαρίνας, Κωνσταντίνος Σπανός και Παυσανίας Σοφράς απέσπασαν με το βίντεό τους το πρώτο βραβείο για το Γυμνάσιο στον μαθητικό διαγωνισμό έκφρασης και δημιουργίας με τίτλο ''Κοιλάδα του Πηνειού ποταμού μας: το σπίτι μας''. Ο διαγωνισμός διοργανώθηκε από την Ιερά Μητρόπολη Λαρίσης και Τυρνάβου, σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας κατά το σχολικό έτος 2022-2023.

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων τους συγχαίρει και τους εύχεται πάντα διακρίσεις και επιτυχίες!

EPASpng