mod_vvisit_counterΠροηγούμενη εβδομάδα1983

Σας υπενθυμίζουμε ότι την Τετάρτη 19 Ιουνίου 2024 οι υποψήφιοι μαθητές της Α΄ Γυμνασίου θα πρέπει να βρίσκονται στο Μουσικό Σχολείο Λάρισας (Τάσου Λειβαδίτη 20 - Νέα Πολιτεία), στις 08:30, συνοδευόμενοι από έναν γονέα/κηδεμόνα.
Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους στυλό, κάτι για να ακουμπάνε (τετράδιο, ντοσιέ κλπ), αποδεικτικό ταυτοπροσωπίας (όπως ταυτότητα, διαβατήριο ή πρόσφατη φωτογραφία με το ονοματεπώνυμο στο πίσω μέρος της).

Οι υποψήφιοι θα εξεταστούν αρχικά όλοι μαζί στο ηχητικό (στις 10:00) και θα ακολουθήσει, κατά ομάδες, η προφορική εξέταση.

Στο συνημμένο αρχείο, θα βρείτε την ημέρα (Τετάρτη ή Πέμπτη) και την ώρα που εξετάζεται το παιδί σας, με βάση τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησής σας.

Για την προφορική εξέταση, οι υποψήφιοι θα πρέπει να βρίσκονται στον χώρο του Σχολείου 15 λεπτά νωρίτερα από την αναγραφόμενη ώρα εξέτασης.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

label