mod_vvisit_counterΠρηγούμενος μήνας19424

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ

Μετά από πρωτοβουλία πρώην μαθητών και του Συλλόγου Γονέων του Μουσικού Σχολείου Λάρισας, σχεδιάζεται η δημιουργία συλλόγου αποφοίτων. Όσοι παλιοί μαθητές του σχολείου ενδιαφέρονται να συμμετάσχουν σε αυτή την προσπάθεια, καλούνται να επικοινωνήσουν μέσω emailείτε με τον πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. είτε με αποφοίτους που ανέλαβαν την πρωτοβουλία   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.     προκειμένου να κανονιστεί μια πρώτη συνάντηση των παλιών μαθητών μέσα στην περίοδο των Χριστουγέννων.