"Δείπνο με τον κόμη"

- Βραβείο συνολικής παρουσίασης

- Βραβείο μουσικής επένδυσης

- Βραβείο χορογραφίας

 

  Δείτε το video

Αρχαίο Θέατρο Λάρισας

1ο Βραβείο στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό της ΕΡΤ με τίτλο: "Οι μαθητές μας ξεναγούν στα αρχαία θέατρα".

(Για να δείτε το video επιλέξτε την εικόνα)

LARISA-45

Εκδρομές - Επισκέψεις

bus

Αριθμός επισκεπτών

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterΣήμερα127
mod_vvisit_counterΧθές244
mod_vvisit_counterΑυτή την εβδομάδα1134
mod_vvisit_counterΠροηγούμενη εβδομάδα1271
mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα3855
mod_vvisit_counterΠρηγούμενος μήνας9961
mod_vvisit_counterΣύνολο477734

We have: 38 guests online

Φόρμα Σύνδεσης



Αρχική

 

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος καθηγητών του σχολείου μας εκφράζουμε θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την επίδοσή τους στις Πανελλήνιες εξετάσεις 2016.

Στο νέο σας ξεκίνημα, οι ευχές όλων μας συνοδεύουν τις προσπάθειές σας για ένα όμορφο και δημιουργικό μέλλον.

Να έχετε ορόσημο στη ζωή σας ότι τίποτα δεν σας χαρίζετε αλλά όλα κατακτιούνται με θέληση και εντιμότητα.

 

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Όν. Μητρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΓΓΕΛΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΓΚΑΡΙΤΣΙ

ΣΥΛΒΙΑ

 

ΡΟΞΑΝΑ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)

ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ-ΚΟΡΚΙΔΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΚΙΠΑΤΟΥΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΓΛΕΝΤΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΔΕΣΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΜΠΕΛΗΣ

ΛΙΟΡ

ΗΛΙΑΣ

ΡΑΣΕΛ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΒΕΛΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΕΔΡΑ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΙΚΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΛΛΙΑ

ΜΥΡΤΩ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΛΛΥΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΛΟΒΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΟΥΚΟΥΒΕΛΑ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΥΡΑΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΡΑΜΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΜΑΝΤΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΝΤΕΙΟ

ΜΕΤΣΟ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΓΙΑΝΝΗ

ΙΡΕΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΑΓΚΑ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΝΤΕ

ΖΩΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΜΩΥΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΥΜΕΩΝ

ΖΩΗ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ

ΣΜΥ

ΠΑΝΤΟΥΛΗ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΛΠΙΔΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΘΗΝΑ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΤΣΙΩΛΗ-ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΠΕΤΡΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ-ΗΛΕΚΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΣΑΜΑΛΗ

ΗΛΙΑΝΝΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΖΗΣΗΣ

ΑΡΓΥΡΩ

ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΑΣΚΤ

ΣΙΜΟΣ

ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΒΑΡΒΑΡΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΡΑΝΤΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΗ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΣΙΛΟΥΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΙΟΥΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΦΙΛΙΝΔΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΧΑΡΜΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΝΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΖΗΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΪΑ

ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Ημερολόγιο εκδηλώσεων

Γιορτάζουν

Ο καιρός

eksidikevmeni