mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα11961

Συνεχίζονται οι αιτήσεις

Οι γονείς ή κηδεμόνες των μαθητών που επιθυμούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία επιλογής για την εισαγωγή  στο Μουσικό σχολείο Λάρισας, οφείλουν να υποβάλουν ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ στην ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ του  Σχολείου  μέχρι τις 29 Μαΐου 2020 και ώρα: 14:00. (e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ).

Επισυνάπτουμε την προκήρυξη εισαγωγικών εξετάσεων στα Μουσικά Σχολεία. καθώς και την  Αίτηση

ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ :

Οι αιτήσεις σας θα θεωρούνται καταχωρημένες, εφ’ όσον σας αποσταλεί από το σχολείο μας e-mail – απάντηση με τον αριθμό πρωτοκόλλου της αίτησής σας, τον οποίο θα πρέπει οπωσδήποτε να κρατήσετε.

Προς το παρόν δεν έχουν οριστεί οι ημερομηνίες των εισαγωγικών εξετάσεων από το Υπουργείο Παιδείας. Όποτε οριστούν, θα αναρτηθούν άμεσα εδώ.

Επιπλέον, επειδή το σχολικό δίκτυο πολύ συχνά είναι εκτός λειτουργίας και ενδεχομένως κάποιες αιτήσεις δεν έφτασαν σε μας, ενημερώνουμε τους γονείς εκείνους που έχουν κάνει αίτηση και δεν έχουν λάβει απάντηση με αριθμό πρωτοκόλλου να επαναπροωθήσουν την αίτηση συμμετοχής.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε:

• Στο τηλέφωνο: 2410-627121