1.Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των τουριστικών γραφείων που έγιναν προς το σχολείο μας για την εκδρομή ομάδας μαθητών του Σχολείου στην Αθήνα από 1-2/2/2019 έκρινε ως πιο συμφέρουσα την προσφορά του γραφείου τουρισμού MADELAS TOURS . Η προσφορά είναι 52 ευρώ ανά άτομο.

2.Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των τουριστικών γραφείων που έγιναν προς το σχολείο μας για την εκδρομή  μαθητών της Γ. Λυκείου σε Βεργίνα - Θεσσαλονίκη από 13-16/12/2018 έκρινε ως πιο συμφέρουσα την προσφορά του γραφείου τουρισμού BARAS TRAVEL. Η προσφορά είναι 112 ευρώ ανά άτομο.

3.Η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των τουριστικών γραφείων που έγιναν προς το σχολείο μας για την εκδρομή ομάδας μαθητών του Σχολείου στα Τρίκαλα από (20-12-2018) έκρινε ως πιο συμφέρουσα την προσφορά του γραφείου τουρισμού ΚΟΚΚΙΝΟ ΝΕΡΟ. Η προσφορά είναι 300 ευρώ.