Οι συγκεκριμένες επισυναπτόμενες Υ.Δ. θα πρέπει να συμπληρωθούν και από τους δύο γονείς/κηδεμόνες, εφόσον υπάρχουν, και εν συνεχεία και οι δύο Υ.Δ. να επιστραφούν στη σχολική μονάδα έως τις 15-05-2023, είτε με γνήσιο της υπογραφής είτε μέσω gov. gr. Σε αντίθετη περίπτωση πιθανόν θα έχετε πρόβλημα στην εφαρμογή e-egrafes (όταν ανοίξει) και δε θα γίνει η εγγραφή του μαθητή στο Λύκειο.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ Υ.Δ. ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΣΤΟ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Διαβάστε την επιστολή - οδηγίες ΕΔΩ

Η Υ.Δ. για τον πρώτο κηδεμόνα ΕΔΩ