mod_vvisit_counterΠρηγούμενος μήνας19424

Σε  Έργα του συνθέτη Σταμάτη Σπανουδάκη

Διεύθυνση –διδασκαλία ορχήστρας: Κορνήλιος Μπουγιούκ

Διδασκαλία χορωδίας: Κωνσταντίνος Εβταλιτσίδης

Συμμετέχουν οι μαθητές και οι μαθήτριες:

Συμφωνική Ορχήστρα:

Πολύζου Α., Ποτακίδης Π., Σδρόλια Ι., Σιόζιος Κ., Τάχου Χρ., Γκουντάρα Στ., Καρβουνιάρη Β., Κυριακίδου Ζ., Λαζαρίδης Ι., Μπαλατσός Απ., Πούσιας Κ., Σέντζα Β., Συμεωνίδης Μ., Συμεωνίδου Ειρ., Αθαναηλίδη Ε., Διαμαντής Β., Κύρκος Γ., Παναγιώτου Ι., Παναγιώτου Κ., Παντέρα Μ., Περδικογιάννη Β., Παντώστη Α., Στεργίου Μ., Φώτη Χρ., Χριστοδούλου Κ., Γκανά Α., Λαζαρίδου Ε., Μπαντής Λ., Παυλοπούλου Β., Τσιλούλη Ειρ., Χατζηναθαναήλ Χρ., Αραμπατζής Γ., Γαρουφαλή Ν., Γαρουφαλής Κ., Γιαννιώτης Μ., Γραμματικούλης Γ., Ζέρβα Μ., Καλαθά Μ., Μακρής Χρ., Μήτσιου Η., Πολύζου Μ., Τερζή Σ.

Χορωδία:

Α΄ γυμνασίου: Αμελίμπια-Πέρρης Ν., Αντωνόπουλος Ι., Γιαννακίδου Ειρ., Γιαννούτσος Ν., Γκανάς Σ., Δαρδικιώτη  Ε., Δημοπούλου Μ., Ευστρατίου Δ., Καμπά Σ., Κανιούρας Φ., Καρατόλιου Θ., Κατσιμαγκλής Ο., Κουτσιούλη Αικ., Μπαλατζάρα Ι., Μπριάζα Π., Παντικίδης Ε., Πέιου Ρ., Πούσια Μ., Σταβάρα Ειρ., Τζαφόλια Γ., Τουφεξή Ν., Τσιάρα Χ., Τσιμούλη Ε.

Β΄ γυμνασίου: Αγραφιώτης Ν., Γκλούμπου Θ., Γκούλιος Ι., Γκουντάρα Σ., Δίχρη Μ., Εμμανουηλίδου Σ., Ζιάγκα Μ., Ζιώγα Ε., Καλαμπάκας Ι., Κυρίτση Α., Κωστοπούλου Ζ., Μάμμου Χρ., Μαύρος Β., Μπαζούκη Μ., Μπακαγιάννη Σ., Μπασαγιάννης Δ., Μπίζιος Γ., Νεμπεγλέρη Ε., Οικονόμου Γ., Οικονόμου Ν., Παπαθανασίου Α., Πισπιρίκου Μ., Τσιτσιάμης Κ., Πλασταρά Δ., Πούσιας., Σαρηγιαννίδου Α., Στασινού Σ., Τζίκας Σ., Τσακμάκης Δ., Τσιρώνης Α., Φουρκιώτη Ε., Χαλκιά Α., Χατζή Α., Χονδροματίδου Ε., Ωραιοπούλου Ι.

Γ΄ γυμνασίου: Αθαναηλίδη Ε., Βαλδούμα Α., Θεοδωρόπουλος Λ., Κούτσικου Γ., Κουτσιούλη Ι., Κυριτσοπούλου Ε., Κύρκος Γ., Λαζαρίδη Ε., Λουτρίδης Ι., Μαουσίδης Χ.,  Μαργαρίτης Ι., Μπαλατζάρας Α., Ντούρος Π., Πανταζής Δ., Παπαδόπουλος Π., Πετρουλάκη Μ., Ποτακίδου Α., Σαλβάνος Α., Σιφναίου Α., Σταβάρα Α., Στεργιακούλη Β., Τζομάκα Σ., Τσακνάκης Κ., Τσιλοφύτης Στ., Φώτης Χ., Χονδροδήμου Ρ.

Πέμπτη 29 Μαρτίου 2018

Ώρα 20:00

Αμφιθέατρο Μουσικού Σχολείου

Είσοδος 5 Ευρώ

Κρατήσεις 2410627121e-mail:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.