ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ, εύχεται καλά αποτελέσματα στους μαθητές της Γ΄ Λυκείου, να εκπληρώσουν τα παιδιά τα όνειρά τους και να έχουν μια καλή πορεία στη ζωή τους με ότι και αν επιλέξουν να κάνουν στο μέλλον. Επίσης εύχεται καλά αποτελέσματα στα παιδιά του Γυμνασίου και Λυκείου και να απολαύσουν το καλοκαίρι με ξεγνοιασιά και ξεκούραση. Στη Διεύθυνση σε όλο το διδακτικό προσωπικό και τους γονείς μαζί με τις ευχαριστίες μας για μια ιδιαίτερα εποικοδομητική χρονιά, θα θέλαμε να ευχηθούμε καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούραση και με το καλό να ανταμώσουμε το Σεπτέμβριο.