mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα19530

We have: 23 guests, 1 bots online

ΘΕΜΑ: Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής», μαθητών/-τριών για το σχολικό έτος 2019 – 2020.

ΣΧΕΤ: Η με αρ. πρωτ. Φ1α/80206/Δ4/21-05-19 εγκύκλιος.

Σε συνέχεια της με αρ. πρωτ. Φ1α/80206/Δ4/21-05-19 εγκυκλίου με θέμα «Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής», μαθητών/- τριών για το σχολικό έτος 2019 – 2020», σας ενημερώνουμε ότι η δεύτερη φάση εγγραφών 2 Μαΐου – Ιουνίου θα πραγματοποιηθεί από 25 Ιουνίου 2019 και ώρα 09:00 έως 28 Ιουνίου 2019 και ώρα 23:59.

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΣΠΟΥΔΩΝ Π.Ε & Δ.Ε

ΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ