mod_vvisit_counterΑυτό το μήνα19502

ΘΕΜΑ : «Παράταση Β΄ Φάσης Ηλεκτρονικών Εγγραφών στην Ηλεκτρονική Εφαρμογή Ε-εγγραφές»

Σχετ. : 1. Η με αρ. πρωτ. Φ1α/80206/Δ4/21-05-2019 εγκύκλιος του ΥΠ.Π.Ε.Θ. 2. Η με αρ. πρωτ. Φ1α/97643/Δ4/18-6-2019 εγκύκλιος του ΥΠ.Π.Ε.Θ. 3. Η με αρ. πρωτ. Φ1/103689/ΓΔ4/27-6-2019 εγκύκλιος του ΥΠ.Π.Ε.Θ.

Σε συνέχεια των ανωτέρω σχετικών, σας ενημερώνουμε ότι η ημερομηνία υποβολής ηλεκτρονικών αιτήσεων εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής μαθητών/-τριών για το σχολικό έτος 2019-2020 στην εφαρμογή e-εγγραφές παρατείνεται εκ νέου μέχρι και την Τετάρτη 3 Ιουλίου 2019 και ώρα 23.59.

Ο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ Δ/ΝΣΗΣ ΣΠΟΥΔΩΝ Π.Ε. & Δ.Ε.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΧΑΛΑΣ